Podwodny świat

 

Zapraszamy do lektury najnowszego wydania "Podwodnego Świata".

W dziale "Informacje" m. in. o ekspedycji na andyjski wulkan związanej z wysokogórskim nurkowaniem w najwyżej położonym jeziorze na Ziemi.

W dziale "Przypadki" o tym, jak ważne jest szybkie zaopatrzenie rany, aby ograniczyć ryzyko infekcji.

W artykule "Za(piski) historyczne" o maszynopisie nie wydanej nigdy książki o nurkach pracujących w latach 1945-1948 przy odbudowie portów polskiego wybrzeża.

W dziale "Podróże" druga część artykułu o Malcie, w której garść informacji o tym, jakie atrakcje czekają nas pod wodą. Kontynuując temat podróży, polecam artykuł o safari nurkowym w Egipcie ze wskazówkami czym płynąć.

Rozpoczynamy serię artykułów o nurkowych dylematach. W niniejszym wydaniu tematem jest wybór odpowiedniej bazy nurkowej.

Zachęcamy również do lektury działu "Technika", w którym dowiecie się, jak samodzielnie można zrobić urządzenie do podwodnej nawigacji.

W dziale "Nurkowiska" przeczytacie o trzech popularnych kamieniołomach Polski i Czech.

Zachęcamy także do wysyłania ciekawych historii, opowiadających o tym gdzie byliście, co zobaczyliście, co Was zachwyciło, co sprawia, że warto pojechać do kraju, miejscowości "X". W niniejszym wydaniu o pewnej przygodzie z niespodzianką w tle.

W wydaniu takze kalendarz plakatowy na następne miesiące! Zapraszamy także do księgarni wysyłkowej.

Życzymy zajmującej lektury i tylko bezpiecznych nurkowań!