Lista Instruktorów Płetwonurkowania LOK CMAS

Nazwisko Imię Certyfikat MNN MNP MSS MPW MBNx MWM MPL MFP1 MER MANx MATx MNTx MPE MKB MMP MZB MS1
Adamek Dariusz POL F02 M1 17 000039 X X
Baran Mariusz POL F02 M2 16 000025 X
Barcicki Jacek POL F02 M1 12 000077 X X X
Basiak Andrzej POL F02 M1 09 000085 X X X X
Basiak Marek POL F02 M2 15 000087 X X X X X X X X
Bednarko Sławomir POL FO2 M-10000116 X X X X X
Bieda Waldemar POL F02 M2 16 000010 X X X X X X X
Biesek Piotr POL FO2 M2 17 000044 X X X X X
Błędzinski Michał POL FO2 M1 20000127
Brygman Czesław POL F02 M3 19 000014 X X X X X X
Bryksy Wojciech POL F02 M1 16 000004 X X X X
Brylowski Marek POL F02 M2 17 000093 X X X X
Chuta Jakub POL F02 M3 10 000005 X X X X X X X X X
Cieszyński Henryk POL F02 M2 17 000010 X X X X X X X
Czajkowski Henryk POL F02 M2 13 000050 X X X X X
Czajkowski Krzysztof POL F02 M2 13 000049 X X X X X
Członka Andrea POL F02 M1 15 000101 X X X X X
Denderski Paweł POL FO2 M1 18 000117
Dopierała Bogumił POL F02 M3 15 000015 X X X X X X X X
Dudek Damian POL F02 M3 19 000021 X X X X X X X X
Dysiewicz Maciej POL F02 M2 15 000003 X X X X X X X X
Fertyk Marcin POL FO2 M1 19 000125 X X
Flejszar Piotr POL F02 M2 16 000017 X X X X X X X
Głuszek Bartłomiej POL F02 M1 18 000095 X X X X X X
Górecki Łukasz POL FO2 M1 20000129
Haftarczyk Agnieszka POL F02 M2 20 000102
Hipnarowicz Grzegorz POL F02 M2 17 000022 X X X X X
Hohensee Krzysztof POL FO2 M1 20000128
Janeczko Mariusz POL F02 M1 17 000040 X X X
Janiak Dariusz POL F02 M2 20 000009 X X X X X
Janta-Lipiński Jacek POL F02 M1 17 000066 X X X X
Janta-Lipiński Sebastian POL FO2 M1 19 000100 X
Jaruzal Michał POL F02 M2 20 000094 X X X X
Jurdyga Wojciech POL F02 M2 14 000082
Kalinowski Michał POL F02 M2 17 000077 X X X X X X
Kałużny Andrzej POL F02 M2 16 000057 X X X X X X
Kawczyński Tomasz POL F02 M2 17 000076 X X X X X X X X
Kiebicz Adrian POL F02 M2 16000089 X X X X X
Kielczyk Oskar POL FO2 M2 17 000091 X X X
Kociński Romuald POL F02 M1 15 000018 X X X X X X X X X
Kopycki Janusz POL F02 M2 16 000029 X X X X X X X
Kowalski Jarosław POL F02 M2 20 000008 X X X X X
Kozioł Marcin POL FO2 M2 20000104
Kręgiel Andrzej POL F02 M2 10 000009 X X X X X X X
Krzyszkowski Andrzej POL F02 M3 10 000001 X X X X X X X
Lasek Franciszek POL FO2 M3 19 000022 X X X X X X X X X
Leśniewski Tomasz POL F02 M1 20 000100 X
Lipatow Radosław POL F02 M1 13 000001 X X
Lipiec Edward POL F02 M2 15 000086 X X X X X X
Łankiewicz Michał POL FO2 M3 18 000007 X X X X X X X X X
Madejski Jacek POL F02 M1 17 000029 X X X X X X
Majewska Daria POL FO2 M2 17 000094 X X X
Marchel Stanislaw POL F02 M1 12 000076 X X X
Markiewicz Andrzej POL F02 M3 14 000013 X X X X X X X X
Masłowski Krzysztof POL FO2 M1 20000130
Michalski Karol POL FO2 M1 16000111 X X X
Miechowski Maciej POL FO2 M1 16000028 X X X
Miliński Krzysztof M-2 18000097 X X X X
Nitka Wiesłsaw POL F02 M2 20000037 X X X
Nowicki Michał POL FO2 M2 14000078 X X X X X
Ogrodnik Marek POL F02 M2 10 000046 X X X X X X X
Opacki Marek POL F02 M2 16 000002 X X X X X X X
Przespolewski Paweł POL F02 M1 17 000090 X X
Przybyła Mateusz POL FO2 M3 19 000020 X X X X X X
Rejowski Tomasz POL F02 M1 17 000093 X X X
Rudek Maciej POL F02 M1 15 000099 X X X
Sadowski Daniel POL F02 M3 13 000006 X X X X X X X
Sadowski Paweł POL FO2 M1 12 000075 X X X X X
Sękowski Bartosz POL F02 M3 15 000016 X X X X X X X X
Skopińska Joanna POL F02 M2 19 000101 X X X X X X
Skopiński Zbigniew POL F02 M3 15 000009 X X X X X X X X
Skorupski Mariusz POL F02 M2 13 000054 X X
Sławiński Rafał POL F02 M3 16 000010 X X X X X X X X
Słoniewski Piotr POL FO2 M2 18 000098 X X X X X X X X
Stachowiak Przemysław POL F02 M3 15 000017 X X X X X X X
Stankiewicz Kamil POL F02 M2 12 000004 X X X X X X X X
Stoltmann Paweł POL F02 M1 15 000001 X X X
Suprowicz Artur POL F02 M1 16 000008 X X X X X
Sydor Rafał POL F02 M1 11 000001 X X X X X X
Szczecina Sławomir POL F02 M1 11 000003 X X X X X X
Szewc Sylwester POL F02 M1 16 000038 X X X X X X
Szyniec Edmund POL F02 M2 17 000032 X X X X X X X
Śpiewak Tomasz POL F02 M3 19 000023 X X X X X X X
Świąć Przemysław POL F02 M2 14 000074 X X X X X X
Tocha Robert POL F02 M1 14 000002 X
Walczak Ireneusz POL F02 M2 20 000036 X X X X
Wieczorek Jacek POL F02 M2 16 000027 X X
Wilgan Maciej POL F02 M1 17 000091 X X
Wilk Adam POL FO2 M1 19 000124 X X X X
Wiśniowski Michał POL FO2 M2 19 000001 X X X X X X X
Wójcicki Grzegorz POL F02 M2 17 000024 X X X X X X X X
Wudarczyk Kamil POL F02 M2 15 000064 X X X X X
Zawartowski Bartosz POL FO2 M1 20000128
Zębalski Rafał POL F02 M1 16 000113 X X X
Żukowski Grzegorz POL F02 M1 10 000078 X X X X X
Żuromski Janusz POL F02 M1 13 000089 X X X X X X
Legenda:

M1- Instruktor Płetwonurkowania CMAS*
M2 - Instruktor Płetwonurkowania CMAS**
M3 - Instruktor Płetwonurkowania CMAS***
MNN - Instruktor Nurkowania Nocnego
MPW- Instruktor Poszukiwania i Wydobywania Małych Przedmiotów
MNP - Instruktor Nawigacji Podwodnej
MSS - Instruktor Nurkowań w Skafandrach Suchych
MPL - Instruktor Nurkowań Podlodowych
MBNx - Instruktor Nurkowań Nitroksowych
MER - Instruktor Extended Range
MFP1 - Instruktor Fotografii Podwodnej
MWM - Instruktor Nurkowań Wrakowo-Morskich
MANx - Zaawansowany Instruktor Nitroksowy
MATx - Zaawansowany Instruktor Trimiksowy
MNTx - Instruktor Trimiksowy Normoksyczny
MPE - Instruktor Płetwonurka Eksploratora
MKB - Instruktor Nurkowania w Konfiguracji Bocznej
MMP - Instruktor Maski Pełnotwarzowe
MZB - Instruktor Zestawy Dwubutlowe
MS1 - Instruktor Nurkowanie ze Skuterem