ZOSTAŃ PŁETWONURKIEM LOK CMAS

ZOSTAŃ PŁETWONURKIEM LOK CMAS

Zastanawia Cię co kryje się pod powierzchnią wody, masz zamiar odkryć podwodny świat, poznać jego faunę
i florę oraz odkryć tajemnice zatopionych okrętów i skarbów czy wreszcie wybierasz się na wakacje i chcesz spróbować nurkowania? A może jesteś już płetwonurkiem ale chcesz zdobyć nowe doświadczenia i specjalności lub podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć wyższy stopień wtajemniczenia?

Jeżeli tak to zapraszamy Cię na kursy płetwonurka wszystkich poziomów P1, P2 i P3 oraz szeroki wybór specjalizacji płetwonurkowych do klubów i instruktorów zrzeszonych w Lidze Obrony Kraju ( KP LOK CMAS )!

Jesteśmy najstarszą organizacją nurkową w Polsce. Łączymy w sobie tradycję, doświadczenie
i nowoczesność. Należymy do jednej z największych i najstarszych światowych organizacji zrzeszających płetwonurków założonej przez legendarnego podróżnika i badacza mórz Jacques-Yves Cousteau.

Szkolimy wg najlepszych systemów szkoleniowych potwierdzonych wieloletnim doświadczeniem wielu instruktorów z całego świata oraz aktualizowanych do najnowszych światowych trendów w tym sporcie. Nasze systemy szkoleniowe oparte są o najwyższe standardy bezpieczeństwa a zdobyty u nas certyfikat otwiera drzwi do nurkowania na całym świecie!

Odwiedź nas już dziś na stronie www.lok-cmas.org.pl, znajdź najbliższy swojemu miejscu zamieszkania klub lub instruktora i rozpocznij przygodę z nurkowaniem!

ZAPRASZAMY!