Lista Instruktorów Płetwonurkowania LOK CMAS

Nazwisko Imię Certyfikat MNN MNP MSS MPW MBNx MWM MPL MFP1 MER MANx MATx MNTx MPE MKB DAN
Adamek Dariusz POL F02 M1 14 000039 X
Banach Kazimierz POL F02 M2 13 000060 X X X
Baran Mariusz POL F02 M2 16 000025 X
Barcicki Jacek POL F02 M1 12 000077 X X X
Basiak Andrzej POL F02 M1 09 000085 X X X X
Basiak Marek POL F02 M2 15 000087 X X X X X X X X
Bednarko Sławomir POL FO2 M-10000116 X X X X X
Bieda Waldemar POL F02 M2 16 000010 X X X X X X X
Bruski Artur POL F02 M3 13 000011 X X X X X X X X X
Brygman Czesław POL F02 M3 14 000014 X X X X X X
Bryksy Wojciech POL F02 M1 16 000004 X X X X
Brylowski Marek POL F02 M2 17 000093 X X X X
Cieszyński Henryk POL F02 M2 14 000010 X X X X X X X
Czajkowski Henryk POL F02 M2 13 000050 X X X X X
Czajkowski Krzysztof POL F02 M2 13 000049 X X X X
Członka Andrea POL F02 M1 15 000101 X X X X X
Dopierała Bogumił POL F02 M3 15 000015 X X X X X X X X
Dryniak Ireneusz POL F02 M1 15 000104 X X X X X
Dudek Damian POL F02 M2 14 000080 X X X X X X X
Dysiewicz Maciej POL F02 M2 15 000003 X X X X X X X X X
Faron Janusz POL F02 M2 13 000052 X X X X X X X
Filochowski Wojciech POL FO2 M1 15000097 X X X X
Flejszar Piotr POL F02 M2 16 000017 X X X X X X X
Głuszek Bartłomiej POL F02 M1 14 000095 X X X X X X
Jałmużna Dariusz POL F02 M2 14 000061 X X X X X
Janeczko Mariusz POL F02 M1 14 000040 X X X
Janiak Dariusz POL F02 M2 16 000009 X X X X X
Janta-Lipiński Jacek POL F02 M1 17 000066 X X X X X
Januszewicz Łukasz POL FO2 M2 10000048 X X X X X X X
Jaruzal Michał POL F02 M1 14 000094 X X
Jędrasiak Zbigniew POL F02 M2 14 000075 X X
Jurdyga Wojciech POL F02 M2 14 000082
Kalinowski Michał POL F02 M2 17 000077 X X X X X X
Kałużny Andrzej POL F02 M2 16 000057 X X X X X X
Kawczyński Tomasz POL F02 M2 17 000076 X X X X X X X X
Kiebicz Adrian POL F02 M2 16000089 X X X X X
Kielczyk Oskar POL FO2 M2 17 000091 X X X
Kielczyk Włodzimierz POL FO2 M3 17 000019
Kiełbus Mariusz POL FO2 M2 15000002 X X X X X X
Kociński Romuald POL F02 M3 15 000018 X X X X X X X X X X
Kołodziejczyk Wojciech POL FO2 M1 16000012 X X
Kopycki Janusz POL F02 M2 16 000029 X X X X X X X
Kowalski Jarosław POL F02 M2 16 000008 X X X X X
Kręgiel Andrzej POL F02 M2 10 000009
Lasek Franciszek POL FO2 M2 17 000030 X X X X X X X X X
Lipatow Radosław POL F02 M1 13 000001 X X
Lipiec Edward POL F02 M2 15 000086 X X X X X X
Łankiewicz Michał POL FO2 M3 10 000007 X X X X X X X X X X
Madejski Jacek POL F02 M1 17 000029 X X X X X X
Majewska Daria POL FO2 M2 17 000094 X X X
Małas Damian POL FO2 M-1 170000115
Marchel Stanislaw POL F02 M1 12 000076 X X X
Markiewicz Andrzej POL F02 M3 14 000013 X X X X X X X X
Markowski Robert POL F02 M2 14 000079 X X X X X X
Nitka Wiesłsaw POL F02 M2 16 000037 X X X
Nowicki Michał POL FO2 M2 14000078 X X X X X
Opacki Marek POL F02 M2 16 000002 X X X X X X X
Orankiewicz Grzegorz POL F02 M2 12 000010
Płaza Adam POL FO2 M1 15000096 X X X X X
Przespolewski Paweł POL F02 M1 17 000090 X X
Rejowski Tomasz POL F02 M1 14 000093 X X X
Ruchała Daniel POL FO2 M-1 170000114
Rudek Maciej POL F02 M1 15 000099 X X X
Rutyna Rafał POL FO2 M1 15 000106 X X X X X X X X
Rzeszot Michał POL F02 M1 16 000112 X X X
Sadowska Agnieszka POL F02 M1 15 000085 X X X
Sadowski Daniel POL F02 M3 13 000006 X X X X X X X
Schulz Dawid POL F02 M2 16 000090 X X X X X X
Sękowski Bartosz POL F02 M3 15 000016 X X X X
Skopińska Joanna POL F02 M1 15 000080 X X X
Skopiński Zbigniew POL F02 M3 15 000009 X X X X X X X X
Sławiński Rafał POL F02 M3 16 000010 X X X X X X X X X
Słoniewski Piotr POL FO2 M1 12 000082
Solarski Piotr POL F02 M2 16 000033 X X X X X X X
Stachowiak Przemysław POL F02 M3 15 000017 X X X X X X
Stankiewicz Kamil POL F02 M2 12 000004 X X X X X X X X
Stępień Maciej POL FO2 M-1 17000013 X X X X X
Stoltmann Paweł POL F02 M1 15 000001 X X X
Suprowicz Artur POL F02 M1 16 000008 X X X X X
Sydor Rafał POL F02 M1 11 000001 X X X X X X
Szczecina Sławomir POL F02 M1 11 000003 X X X X X X
Szewc Sylwester POL F02 M1 16 000038 X X X X X
Szyniec Edmund POL F02 M2 17 000032 X X X X X X X
Śpiewak Tomasz POL F02 M2 17 000034 X X X X X X X
Świąć Przemysław POL F02 M2 14 000074 X X X X X X
Tocha Robert POL F02 M1 14 000002 X
Tulaja Wojciech POL F02 M1 16 000014
Umiński Jarosław POL F02 M2 16 000020 X X X X X X
Walczak Ireneusz POL F02 M2 16 000036 X X X X
Wiązek Włodzimierz POL F02 M2 11 000003 X X X X X
Wieczorek Jacek POL F02 M2 16 000027 X X
Wilgan Maciej POL F02 M1 17 000091 X X
Wiola Bogdan POL FO2 M2 16000088 X X X X X X
Wiśniowski Michał POL FO2 M1 15 000098 X X X X X
Wójcicki Grzegorz POL F02 M2 17 000024 X X X X X X X X
Wudarczyk Kamil POL F02 M2 15 000064 X X X X X X
Wywiałek Leszek POL F02 M2 15 000083
Zębalski Rafał POL F02 M1 16 000113 X X X
Zglenicki Tomasz POL F02 M2 10 000007 X X X X X X X X X X
Ziemiański Rafał POL FO2 M1 15 000017 X X X X X X X
Żukowski Grzegorz POL F02 M1 10 000078 X X X X X
Żuromski Janusz POL F02 M1 13 000089
Legenda:

M1- Instruktor Płetwonurkowania CMAS*
M2 - Instruktor Płetwonurkowania CMAS**
M3 - Instruktor Płetwonurkowania CMAS***
MNN - Instruktor Nurkowania Nocnego
MPW- Instruktor Poszukiwania i Wydobywania Małych Przedmiotów
MNP - Instruktor Nawigacji Podwodnej
MSS - Instruktor Nurkowań w Skafandrach Suchych
MPL - Instruktor Nurkowań Podlodowych
MBNx - Instruktor Nurkowań Nitroksowych
MER - Instruktor Extended Range
MFP1 - Instruktor Fotografii Podwodnej
MWM - Instruktor Nurkowań Wrakowo-Morskich
MANx - Zaawansowany Instruktor Nitroksowy
MATx - Zaawansowany Instruktor Trimiksowy
MNTx - Instruktor Trimiksowy Normoksyczny
MPE - Instruktor Płetwonurka Eksploratora
MKB - Instruktor Nurkowania w Konfiguracji Bocznej
DAN OFA - Instruktor Pierwszej Pomocy Tlenowej
DAN BLS - Instruktor Pierwszej Pomocy Przedmedycznej